sobota, 20 września 2014

Lublin koncert grupy "Omega" - wspomnienie

Na koncert grupy "Omega" wybraliśmy się z mężem spontanicznie. Koncert odbył się w ramach Europejskiego Festiwalu Smaku. Z powodów służbowych nasz wyjazd do  Lublina opóźnił się i  dojechaliśmy późnym popołudniem. Lublin przywitał nas przepiękną pogodą. 

Najbardziej rozpoznawalny przebój grupy to nastrojowa ballada  "Gyöngyhajú lány" czyli "Dziewczyna o perłowych włosach"Koncert „Omegi”  –SZAŁ!!!


Koncert był niesamowity! Grupa zagrała wszystko, co najlepsze wraz z orkiestrą symfoniczną, która była muzycznie dopełnieniem wspaniałego Rocka w najlepszym wydaniu.  Występom zespołu towarzyszyły spektakularne, laserowe efekty świetlne.Całe widowisko na bis zakończył monumentalny „Gyongyhaju lany” w fantastycznym wykonaniu, oprawie świetlnej a na koniec na tłum spadł deszcz konfetti. Opadające konfetti wywołały wrażenie padającego biało czerwonego deszczu w połączeniu z efektami świetlnymi i laserami – było przepięknie i niesamowicie.
 
Oderwałam się od rzeczywistości i jeszcze długo byłam pod wrażeniem koncertu.


Z radością mogę powiedzieć, że i ja tam byłam, świetnie się bawiłam i wino/piwo piłam ;) 

Jednym z moich ulubionych utworów grupy Omega to "Babylon"

 

A Wy znacie grupę Omega? 

Pozdrawiam Was serdecznie :))

 

1 komentarz:

  1. Super! :-)

    Nigdy nie byłam na koncercie Omegi, ale podobno moi rodzice byli, gdy zaczęli się spotykać, więc mam pewien sentyment do tego zespołu. :-)

    OdpowiedzUsuń

Witaj miły gościu w moim wirtualnym świecie :))

Cieszy mnie każdy pozostawiony komentarz, za który serdecznie dziękuję :)