poniedziałek, 12 listopada 2012

Listonosz dzwoni dwa razy ;)

W zeszłym tygodniu otrzymałam tajemniczą przesyłkę. Autorką niespodzianki była Łucja autorka bloga Agulkowe Pole. Łucjo dziękuję Ci bardzo serdecznie za niesamowitą niespodziankę. Przesyłka zawierała książkę "Zmysłowe ciało", paryską pocztówkę i kartkę z cudownymi życzeniami.Druga przesyłka była oczekiwana, bo było to zamówienie ze sklepu internetowego "Alphanailstylist" gdzie zamówiłam Fast Drying Topcoat firmy Poshe i lakier China Glaze z kolekcji Wicked - Cast A Spell. Co prawda nie przepadam za lakierami tej firmy, ale kiedy zobaczyłam go u Sabbatha autorki bloga Spooky Nails wiedziałam, że muszę go mieć.  


Nie była bym sobą gdybym od razu nie pomalowała paznokci nowym kolorem. O dziwo dobrze mi się współpracowało z tym lakierem choć brak czasu spowodował, że malowałam paznokcie w pośpiechu co widać niestety na zdjęciach i z tego powodu zastanawiałam się czy je wstawiać. Jednak aby pokazać Wam jaki cudny jest ten kolor postanowiłam wstawić zdjęcia z nadzieją, że wybaczcie mi małe niedoróbki.


Pachnę dzisiaj Battito d'Ali Profumum Rom Jest to piękny otulający zapach, niestety moja próbka sięgnęła dna, a pełnowymiarowa flaszka ma powalającą cenę :( Cóż nisza ma swoją cenę ;)

Gdybym wygrała w toto lotka to pewnie połowę wygranej wydałabym na perfumy :D Póki co pozostaje mi zbieranie 5 zł wzorem mojej koleżanki Wioli :))

Pozdrawiam Was cieplutko :))