środa, 30 marca 2011

Muzyczna niespodzianka

Dzisiaj pochwalę się prezentem, który otrzymałam od koleżanki z wizażu Dominiki, która prowadzi cudowny pachnący blog Pachnące blogowanie. Otrzymałam płytę jej siostry i mnóstwo próbek perfum. Dominiko ogromnie Ci dziękuję :*

zdjęcie http://www.ekartki.pl

Lullapop Sitting On The Pier


"Wspólne spotkanie tych nietuzinkowych muzyków: Roberta Cichego, Krzysztofa Pacana i Fryderyka Młynarskiego wraz z Anią Chyłkowską - intrygującą  kobietą z gitarą, która przyciąga publiczność nie tylko swoim ciekawym głosem, przenikającymi tekstami i muzyką, ale również osobowością muzyczną - doprowadziło do towarzyskich spotkań i wspólnej "zabawy muzyką". Seria wspaniałych koncertów w 2010 roku w całej Polsce, spotkania w studio i nagrania pierwszej debiutanckiej płyty, doprowadziły do jej wydania i premiery zaplanowanej na 14-go marca 2011 roku przez warszawską oficynę BARRACUDA music company."

Płyta jest genialna! Klimatyczna pełna pozytywnej energii. Cudowny głos Ani zabiera mnie w inny świat. Płyta wciąga jak dobre wino. Polecam wszystkim!


Siedzę, pachnę i płyty słucham i nasłuchać się nie mogę. Cudowna!!! 

Siostro Dominiki dziękuję za cudowne wrażenia duchowe :*  oraz całemu zespołowi :* życzę Wam wszystkiego dobrego, dużej sprzedaży oraz aby płyta uzyskała miano platynowej. Trzymam za Was kciuki!

Dominiko jeszcze raz ogromnie Ci dziękuję za ucztę dla duszy i dla zmysłów :*