poniedziałek, 6 lutego 2017

Serca wzruszenie

Szablon bloga powrócił do swojej pierwotnej formy, dzięki mojemu Michałowi i jego koledze, którzy ogarnęli sprawę i mam na powrót pięknie. Dziękuję! 

 "Życie trwa tak długo, jak długo trwają nasze wzruszenia. Bez nich staje się tylko kurzem."

Do napisania tego posta, skłonił mnie komentarz, który poruszył mnie do głębi. Pojawił się niczym szept anioła.

"Jesteś fantastyczna, zawsze chętnie czytam Twoje posty :)" Zielona kopalnia

Dominiko, dziękuję! Jest mi bardzo miło.
Pragnę również podziękować wszystkim, którzy odwiedzają mój blog. Za to, że Jesteście, czytacie, komentujecie i wspieracie mnie dobrym słowem oraz, że mnie inspirujecie. Kochani wieloletni czytelnicy, przyjaciele bloga, obserwatorzy i wszyscy czytelnicy jesteście dla mnie ważni! Dzięki Wam ten blog żyje. Dziękuję! 

Wyobraźcie sobie, że przegapiłam urodziny bloga. 13 stycznia blog obchodził swoje 6 urodziny, aż nie do uwierzenia, że to już tyle lat. Nie są dla mnie ważne statystyki... piszę, bo lubię. Mówię sobie - kobieto kieruj się serce 💕 Z przyjemnością dzielę się z Wami moimi odkryciami i radościami. Myślę, że najważniejsze jest to, aby pisanie dawało radość, przez co oddaję pozytywną energię moim czytelnikom.

Cieszę się ogromnie, że Jesteście ze mną!


Muzyka, która mnie ostatnio kołysze...Małe sekrety:
Jestem niepoprawną romantyczką.

Jestem bardzo wrażliwą osobą, określaną jako wysoce wrażliwą (highly sensitive person). Trudno się żyje z taką wrażliwością w tym okrutnym świecie, ale nie narzekam.

Przez bardzo długi czas nie nosiłam krótkich spódnic ani sukienek. Jednak odmieniło mi się i od kilku lat są moimi ulubionymi. Pamiętam jak dziś... kiedy miałam 20+ pewna mądra kobieta zapytała mnie... "kiedy będziesz nosiła krótkie spódnice? Na starość?" Wtedy wiedziałam swoje... sprawdziło się, na starość noszę prawie bez oporu krótkie spódniczki.

Lubię pomalowane usta, maluję je nawet wtedy, kiedy nie wychodzę z domu. Na zdjęciu no makeup, usta pomadka 100% Pure Primrose.


Pozdrawiam Was serdecznie :))