poniedziałek, 14 stycznia 2013

Drugie urodziny bloga

Dopiero dzisiaj uświadomiłam sobie, że wczoraj mój blog świętował drugie urodziny. Ależ ten czas leci! Jak widać blog przeszedł metamorfozę a autorką tej magicznej przemiany jest
Powiem Wam, że życie bywa zaskakujące. Do pracy chodzę wg grafika, który miałam przygotowany w grudniu na styczeń. Jednak los przygotował dla mnie coś innego. Nowy rok w pracy miałam wyjątkowy rewolucyjny i jeszcze do tej pory nie mogę się otrząsnąć psychicznie. Choć z perspektywy czasu patrzę na to troszkę spokojniej. Głównie dlatego nie pojawił jeszcze nowy wpis na blogu. Mam nadzieję, że tak sobie zaplanuję czas, że będą się pojawiały w miarę regularnie nowe wpisy a jest o czym pisać.

Moi drodzy  wierni od początku i nowi Czytelnicy i Czytelniczki! dziękuję, że jesteście :) Jest to dla mnie ważne. Każdy kto prowadzi bloga wie, że odwiedzający czytający i komentujący gość jest na wagę złota i bardzo to doceniam, że mimo mojej huśtawki wpisów wciąż jesteście ze mną.

www.ekartki.pl

Przyznam się szczerze, że miałam chwile zwątpienia i zamknięcia bloga na amen, ale dzięki Wam i moim dobrym duszkom, które mnie wspierają nie zrobiłam tego kroku. Z czego bardzo się cieszę bo lubię dzielić się z Wami moimi odkryciami a jednocześnie blog jest swego rodzaju terapią dla mnie.

Skoro urodziny to muszą być prezenty. Tym razem będą to prezenty dla Was w podziękowaniu, że jesteście ze mną. Jak tylko wszystko do mnie dotrze i ogarnę regulamin to ogłoszę rozdanie. Bądźcie czujne.

Jeszcze raz bardzo serdecznie Wam dziękuję :* Mam nadzieję, że wytrzymacie ze mną kolejny rok ;)

Pozdrawiam Was serdecznie:))