środa, 6 czerwca 2012

Zakupowe szaleństwo

Mam zasadę, że zawsze rozkładam sobie kosmetyczne zakupy w czasie, ale tym razem zrobiłam wyjątek ponieważ zbliża się mój oczekiwany urlop i tonik sięgnął dna, więc zaszalałam troszkę. Zobaczcie same :)

W sklepie Dama Bio [klik] zakupy zrobiłam po raz pierwszy i nie ostatni. W moim koszyku znalazły się dwa dezodoranty firmy Jozi Organic [klik] i cudowny balsam firmy Moa [klik] do zamówienia otrzymałam próbkę kremu Egyptian Magic [klik] Jestem bardzo ciekawa tych produktów.


W Organeo [klik] kupiłam lotion przeciwsłoneczny firmy Sante [klik], pastę do zębów z ratanią firmy Weleda [klik], na którą miałam już od dawna ochotę  natomiast przedstawiony na zdjęciu Sante krem przeciwsłoneczny do twarzy zastąpił Eco Cosmetics krem na słońce [klik] Niestety krem miały tylko miesiąc ważności, więc szybka decyzja i wymiana na inny kosmetyk przeciwsłoneczny. Pani Patrycja świetnie załatwiła sprawę. Pani Patrycjo dziękuję :*


do zamówienia otrzymałam również próbki


W sklepie Matique [klik] zrobiłam zakupy dwa razy. Kupiłam dla odmiany tusz firmy Sante Drama Lashes w kolorze brązowym [klik] z powodzeniem używam czarnej maskary firmy AnneMarie Börlind, o którym pisałam tutaj [klik] Oczywiście nie mogło zbraknąć kosmetyków Madary. W ramach uzupełnienia zakupiłam tonik głęboko balansujący do twarzy do cery normalnej i mieszanej [klik] Bardzo polubiłam ten tonik i kiedy zobaczyłam denko wiedziałam, że zamówię właśnie ten. O toniku już pisałam tu [klik] i kolejnym produktem, na który się skusiłam to odżywczy krem do ciała do suchej i bardzo suchej skóry [klik] Oczywiście do każdego zamówienia otrzymałam próbki. Tu muszę napisać, że Pani Jola bardzo dba o to aby w każdym zamówieniu znalazły się próbki.Wszystkie paczki były zabezpieczone ekologicznym granulatem Skropak [klik], który jest 100% biodegradowalny i nietoksyczny. Materiał został wykonany ze składników pochodzenia roślinnego. Po spełnieniu swojej funkcji granulat może być ponownie wykorzystany lub łatwo i bezpiecznie utylizowany poprzez kompostowanie lub rozpuszczenie w wodzie. Skropak nie zawiera toksycznych dodatków, dzięki czemu zminimalizowane zostało ryzyko wywołania podrażnień u dzieci. Produkt jest też bezpieczny dla zwierząt domowych. Dzięki wykorzystaniu łatwo odnawialnych źródeł surowców proces produkcyjny Skropak wspiera strategię zrównoważonego rozwoju. Począwszy od pól uprawnych aż do miejsca dostawy, zastosowanie chrupków Skropak ma minimalny wpływ na środowisko naturalne.Jakiś czas temu przyłączyłam się do koleżanki, która zamawiała Lily Lolo w sklepie na Wyspach [klik] i zamówiłam próbki podkładów Porcelain, Blondie, rozświetlacz Star Dust i bronzer Waikiki. Aniu dziękuję :*W mojej skrzynce czekała też na mnie miła niespodzianka, która sprawiła, że uśmiechałam się głupia. Małgosiu dziękuję :*Jeszcze trzy dni i będę mogła cieszyć się zasłużonym urlopem.

Pozdrawiam Was serdecznie :))