poniedziałek, 2 lutego 2015

Bądźmy dla siebie mili! Podaj dalej.

Chcę Was zaprosić do zabawy, którą rozpoczęła Żaneta, która prowadzi bloga Uśmiechnięte Oczy. Inicjatywa spodobała mi się, ponieważ lubię robić niespodzianki a nie ukrywam, sama lubię otrzymywać niespodzianki. Myślę, że niespodzianki i prezenty otrzymywać lubi każdy.

źródło

O co chodzi w tej zabawie?

"Biorę udział w inicjatywie "Podaj dalej": pierwsze pięć osób, które skomentuje mój status zwrotem "wchodzę w to" i w wiadomości prywatnej poda mi swój dokładny adres, otrzyma ode mnie niespodziankę w którymś momencie 2015 roku - może książkę, bilet, coś wyhodowanego lub przygotowanego przeze mnie, może pocztówkę albo długi list, będzie to niespodzianka! Nie będzie ostrzeżenia i stanie się to, gdy będę mieć nastrój albo znajdę coś dla Ciebie i przyjdzie pora Cię uszczęśliwić. Te pięć osób musi podjąć taką samą inicjatywę, zamieścić wpis na swoim blogu (oryg. wkleić tekst takiej samej treści w status na Facebooku). Róbmy dla siebie więcej miłych rzeczy!"

Szykuje się świetna zabawa! Generalnie nie chodzi tutaj o jakieś wypasione prezenty, ale o sam gest. Fajne jest to, że czas nie gra tu roli. Liczy się niespodziewane obdarowanie drugiej osoby, co za tym idzie wywołanie uśmiechu i radości.

Kto ma ochotę na zabawę? 

Zapraszam osoby chętne do napisania komentarza "wchodzę w to" i wysłanie swojego adresu na e-maila: reniakicia@wp.pl

Pozdrawiam Was serdecznie :))