piątek, 4 września 2015

Skarby Ecco Verde #2

Niedawno pisałam Wam o zakupach w sklepie Ecco Verde [klik]. Dużo czasu nie upłynęło od pierwszego zamówienia a ja już zrobiłam drugie. Sklep Ecco Verde skusił mnie promocją -10% a ja miałam pilne zapotrzebowanie na krem pod oczy, więc jestem usprawiedliwiona ;) Oczywiście na samym kremie się nie skończyło. Samemu w takiej dalekiej podróży było by mu smutno, więc wybrałam mu kilku towarzyszy. 

Paczka rozpoczyna swoją podróż w Austrii przez Niemcy do Polski. Dociera do nas w stanie idealnym, dobrze zabezpieczona i bardzo szybko.Moje skarby


Pod oczy wybrałam krem/serum marki MaterNatura. Polubiłam już krem z piwonią, więc z kremu pod oczy tej marki też powinnam być zadowolona, poza tym krem ma świetny skład.


Akamuti to kolejna marka, która mnie zachwyciła. Marka posiada kosmetyki z kadzidłem, które uwielbiam i tą miłością kierowałam się w wyborze kosmetyków. Wybrałam tonik, który ma w składzie destylowane  kadzidło (boswellia carterii) oraz balsam z kadzidłem. 


dla męża wybrałam szampon marki Tea Natura z pokrzywą, brzozą&rozmarynem


Z przyjemnością wracam do sklepu Ecco Verde. To kolejny sklep na mojej liście, sklepów zaufanych, w którym bez obaw można zrobić zakupy. 

Pozdrawiam Was serdecznie :))