środa, 11 lipca 2012

Pędzle do makijażu mineralnego

Dzisiaj będzie krótko, bo przez te upały przewody mi się przegrzały i nie mam weny twórczej.


Przedstawię Wam moje ulubione pędzle do makijażu mineralnego. 

Od góry "puchacz" z Blusche już niedostępny, flat top buffer z Lucy Minerals, flat top i "puchacz" z Everyday Minerals i na samym dole pędzel "kulka" do różu Blusche i flat top z zestawu podróżnego z BluschePędzle do różu z LumiereKolekcja pędzli była większa, ale wszystkie drapaki powędrowały w świat. W zasadzie taka ilość pędzli mi wystarcza jednak mimo to kuszą mnie słynne pędzle Real Techniques [klik], ale jeszcze bardziej kuszą mnie ekologiczne pędzle Bdellium Tools dostępne w sklepie kosmetyki mineralne [klik]. Największą chrapkę mam na pędzle Bdellium Tools z serii Green Bambu i jeżeli zdecyduję się na zakup to zamówię je w pierwszej kolejności. Póki co skutecznie bronię się przed zakupem kolejnych pędzli, ale nie wiem jak długo wytrzymam.

źródło

 lub Pink Bambu 


źródło


Prawda, że są urocze? A może znacie pędzle Bdellium Tools? Jeżeli tak to proszę podzielcie się wrażeniami z używania tych pędzli :)

Ale jestem zdolna! Zaginęły mi pędzle Zoeva w mieszkaniu o powierzchni 26m2. Amba fatima były i nie ma :)) Jak mawia moja babcia diabeł ogonem przykrył.

Wkrótce przedstawię Wam ulubione pędzle do makijażu oczu i jak tylko pędzle Zoeva zechcą się odnaleźć to również zostaną Wam pokazane.

Edit. Pędzle zostały odnalezione :)
A jakie są Wasze ulubione pędzle do makijażu mineralnego? 

Pozdrawiam Was serdecznie :))