sobota, 15 sierpnia 2015

Skarby z Ecco Verde

Sklep Ecco Verde to istna skarbnica kosmetyków naturalnych.  W swojej ofercie posiada ponad 6000 kosmetyków naturalnych a oferta wciąż się powiększa o nowości. Tyle tam dobra, że nie wiadomo od czego zacząć. Ja podeszłam do zamówienia dość rozsądnie - na początek odrzuciłam marki, które znajdę w polskich sklepach internetowych, następnie przejrzałam dokładnie ofertę i wybrałam marki, które najbardziej mnie zaciekawiły. Oferta jest tak bogata, że troszkę mi zeszło, zanim wszystko przejrzałam. 

Strona sklepu jest przejrzysta i czytelna, łatwo się po niej poruszać, zakładki ułatwiają poszukiwania, produkty są dobrze opisane. Wszystko jest dopracowane, aż miło wejść na stronę sklepu. 

Podoba mi się, że mogę stworzyć swoją listę życzeń, dzięki czemu kosmetyk, który mi się spodobał nie zniknie z mej pamięci. Moja lista życzeń jest coraz dłuższa i na pewno będzie się powiększała.

Pierwszą marką, która mnie zaciekawiła to Akamuti, już wiem, że moja intuicja mnie nie  zawiodła i marka zagości u mnie na stałe. Kolejną marką, która skusiła mnie swoim kremem z piwonii, to włoska marka MaterNatura. To kolejny strzał w dziesiątkę! I oczywiście nie mogłam, nie skorzystać z promocji na mydła Pacifica Beauty, wybrałam Persian Rose, jak na różaną miłośniczkę przystało.

Oto moje zakupy


Jestem bardzo zadowolona z zakupów w sklepie Ecco Verde. Informacje o tym, co dzieje się z naszym zamówieniem, są wysyłane mailowo na bieżąco. Bardzo szybka realizacja zamówienia, przesyłka jest dobrze zabezpieczona, miłym akcentem są dołączone próbki do zamówienia. Muszę również wspomnieć o miłym kontakcie e-mailowym. Pełen profesjonalizm!

Zakupy w sklepie Ecco Verde to ogromna przyjemność. Na pewno pozostanę stałą klientką! Już planuję kolejne zamówienie.

Jak się Wam podobają moje zakupowe perełki?

Pozdrawiam serdecznie :))