wtorek, 8 września 2015

Brazylijska samba

Sklep Brasil Natural, poznałam dzięki Miłośniczce Natury, która ma wspaniały dar wyszukiwania cudnych kosmetyków. Już przy pierwszym wpisie Naturalna Brazylia, Miłośniczka narobiła mi ochoty na spróbowanie brazylijskich kosmetyków, natomiast po drugim wpisie Naturalne unikaty z Brazylii od Cativa Natureza, pozazdrościłam jej i sama zrobiłam zamówienie. Do zamówienia namówiłam moją Izunię, która skusiła się na szampon Copaíba - jeżeli szampon pachnie tak jak mydło, to już jej zazdroszczę ;) i na mydło w płynie z pilingiem linia Pele Oleosa - interesujący produkt, ciekawa jestem jak się u niej sprawdzi.

Miłośniczka Natury pisze o sklepie Brasil Natural:

sklep Brasil Natural prowadzony jest przez pasjonatów kosmetyków naturalnych i profesjonalistów w kontakcie z klientem

Sama przekonałam się, że osoby prowadzące sklep są profesjonalistami i szanują klienta. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Zakupy w sklepie Brasil Natural były dla mnie ogromną przyjemnością. Na pewno nie są to moje ostatnie zakupy, ponieważ już mam ochotę na więcej.

Oto moja paczka, zobaczcie jaka urocza - niby taki drobiazg a jakoś tak milej człowiekowi się robi na duszy.i brazylijskie perełkidezodorant w kulce drzewo herbaciane, rozmaryn i szałwia firmy Cativa Natureza i oczywiście w moim zamówieniu nie zabrakło mydła - zamówiłam mydło roślinne Copaíba, które jest w tej chwili w promocji. Muszę Wam napisać, że mydło pachnie obłędnie! 


Jestem oczarowana! Mam nadzieję, że kiedyś będę miała okazję zwiedzić Brazylię a tymczasem cieszę się brazylijskimi kosmetykami, które przenoszą mnie do tego pięknego kraju. A Wy macie ochotę na podróż do Brazylii ze sklepem Brasil Natural?

Pozdrawiam Was serdecznie :))