czwartek, 14 stycznia 2016

Piąte urodziny bloga

13 styczeń to dla mnie wyjątkowy dzień, właśnie tego dnia zaczęłam moją przygodę w blogosferze. Pięć lat minęło, od kiedy napisałam na blogu pierwszą notkę [klik]. Ależ ten czas leci! Czuję ogromną radość, że mogę się z Wami dzielić swoją pasją i miłością do natury.

"Zbieramy dane, "kolekcjonujemy" ludzi, gromadzimy przedmioty, pomysły, "pouczające doświadczenia" - nigdy żadnego z nich nie zgłębiając... Lecz zdarzają się też i inne momenty, gdy zatrzymujemy się, siadamy w milczeniu, zatracamy się w stercie starych listów, papierów albo wspomnień... Wsłuchujemy się, a wiatry wiejące z innego świata zaczynają szeptać." Źródło
 
Bloga nie byłoby bez Was! Cudownych, ciepłych, pozytywnie nastawionych osób, które mnie odwiedzają, czytają, komentują, wspierają dobrą myślą i słowem. Z całego serca dziękuję  wszystkim za obecność!

Dziękuję, dziękuję!


Mam nadzieję, że będą kolejne rocznice a Wy będziecie chętnie odwiedzali mój wirtualny świat. W podziękowaniu za to, że jesteście ze mną mam dla Was rozdanie niespodziankę. Prezent poznacie w dniu ogłoszenia wyników. Tym razem postanowiłam wziąć przykład z Anuli (Aniu, mam nadzieję, że się nie pogniewasz) i rozdanie skierować wyłącznie do moich obecnych obserwatorów - czyli osób, które były obserwatorami w dniu 13 stycznia 2016r. 

Co trzeba zrobić, żeby prezent - niespodzianka trafił w Wasze ręce? Wystarczy tylko  wypełnić formularz konkursowy. 

źródło
Regulamin:
1.Rozdanie skierowane jest wyłącznie do moich obecnych obserwatorów - czyli osób, które były obserwatorami  w dniu 13 stycznia 2016r.
2.Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest poprawne wypełnienie formularza konkursowego.
3.Jeżeli zdecydujesz się na udział w konkursie, to jednocześnie akceptujesz regulamin.
4.Czas trwania konkursu: od 14.01.2016 do 28.01.2016r. (włącznie).
5.Wszystkie nagrody będą nowe. Sponsorem nagród jest mój portfel.
6.Dodatkowy punkt otrzymają ode mnie Top Szczebiotki, które zgłoszą swoją chęć udziału w rozdaniu.
7.Zwycięzcę wybierze autorka bloga czyli ja we własnej osobie. Spośród wszystkich poprawnych zgłoszeń losowo wyłonione zostanie jedno zwycięskie zgłoszenie.
8.Wynik ogłoszę w ciągu 7 dni od zakończenia rozdania.
9.Na adres laureata czekam 5 dni od dnia ogłoszenia wyników.
10.Dane osobowe nie będą ujawniane ani przekazywane innym podmiotom.
11.Nagrody wysyłam wyłącznie na terenie Polski.
12.W konkursie mogą brać udział wyłącznie osoby pełnoletnie, osoby poniżej 18 roku życia muszą uzyskać zgodę rodziców na wzięcie udziału w konkursie.
13.Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.)


 

Zapraszam moich dotychczasowych obserwatorów, lubiących niespodzianki do wzięcia udziału w zabawie i życzę powodzenia.