środa, 16 maja 2012

Zegarmistrz czasu

Zasiadam do tego posta już od dłuższego czasu i zupełnie nie wiem co mam napisać ponieważ nie chciałabym aby ten wpis  wyglądał na narzekanie bo od tego jestem daleka. Ostatnio zapętliłam się w czasie. Zegar terrorysta codziennie pokazuje mi nieubłaganie, że czas biegnie tylko gdzie i po co?! Brakuje mi go na pisanie na blogu i czytanie Waszych wpisów choć przyznaję, że częściej czytam, ale niestety rzadko wpisuję komentarze . Mam pracę zmianową i pracuję z ludźmi, więc czasami potrzebuję zupełnego odosobnienia od rzeczywistości co też ma wpływ na bloga ponieważ czasami nie mam już siły na wpisy. Nie obiecuję poprawy ponieważ nie zawsze będę mogła spełnić obietnicę. Ale wpisy będą z większą lub mniejszą częstotliwością i mam nadzieję, że Wy moi czytelnicy nie zniechęcicie się do mojego bloga z powodu rzadkiego pojawiania się postów.

Wy też tak macie? chęć schowania się do mysiej dziury, pragnienie ciszy i tylko ciszy?!

Mam parę zaległych Tagów, ale nie które straciły na czasie, więc niedługo odpowiem zapewne na ostatniego, którego otrzymałam.

Pragnę serdecznie  powitać nowych czytelników. Jest mi miło, że gościcie na moim blogu. Pragnę również podziękować moim stałym czytelnikom, którzy są ze mną, czytają moje posty i wpisują swoje myśli. Dziękuję Wam moi kochani czytelnicy, że jesteście :*

Chcę Wam powiedzieć, że szykuję dla Was niespodziankę. Zdradzę Wam jedynie, że możecie się jej spodziewać w okolicach 5 lipca.

Znacie blog Sznurowadełko [klik]  to u niej po raz pierwszy usłyszałam świetny głos Marka Dyjaka i tak mnie zachwycił, że mogłabym go słuchać na okrągło :))Czeka na mnie kolejna porcja thillerów :D Coś ostatnio ciągnie mnie do "napiętych" książek :)) Oto co pojawiło się na mojej półce :))
Na zakończenie tego nie typowego wpisu chcę Wam jeszcze raz podziękować, że jesteście, czytacie i komentujecie. Jest to dla mnie ważne ponieważ daje mi to poczucie, że warto tego bloga prowadzić.

i jeszcze mały bonus :) byłam dzisiaj u mojej ulubionej fryzjerki i odświeżyłam troszkę swoją fryzurę :D

z takiej długości


pozostałoWieloletnia naturalna pielęgnacja owocuje :)) niebawem opiszę Wam jak zmodyfikowałam swoją pielęgnację.


Zauważyłyście chaos w tym poście? Nie. To dobrze ;)


Pozdrawiam Was serdecznie :))