czwartek, 30 sierpnia 2012

Nowy wygląd bloga i pudełeczko z Minejo

Blog wypiękniał dzięki przemiłej blogerce


Living Nature pochodzące z mojej ukochanej Nowej Zelandii, ale kosmetyki były dostępne tylko w zagranicznych sklepach. Biorąc pod uwagę, że kosmetyki nie są tanie i przesyłkę do Polski nie zdecydowałam się na zakup. Jednak nie dawno wpadłam na polski sklep Minejo [klik] gdzie w ofercie są kosmetyki Living Nature oraz kosmetyki producentów nie spotykane w innych sklepach internetowych. Zdecydowałam się na zakup zestawu próbek, do którego była dołączona torba bawełniana gratis.


Zestaw zawiera próbki kosmetyków firm Bioturm, Oceanwel, Living Nature, Verima, Santaverde, Dr. Schröder Cosmetica oraz materiały reklamowe opisujące firmy i kosmetyki.

Zestaw próbek z naszej oferty:
Living Nature - 3 próbki, zawartość różni się w zależności od typu skóry - Podaj Twój typ skóry.
Oceanwell - Tonik morski, balsam do ciała, ochronny krem na dzień, odżywczy krem na noc.
Bioturm - mleczko oczyszczające nr 10, szampon nr 15, maść ze srebrem nr 33, maść ochronna nr 1.
Dr. Schröder Cosmetica - Apis n krem 24h, Apis n maseczka revive, Regina Apis intensywny krem 24h, Regina Apis hydro żel z mleczkiem pszczelim.

Za zestaw zapłaciłam 15 zł + koszt przesyłki. Podoba mi się pomysł zrobienia płatnego zestawu próbek, dzięki czemu mogę przetestować kosmetyki, których nie znam a Wam?
Najbardziej ciekawa jestem wspomnianych wcześniej kosmetyków  Living Nature. Zaciekawiła mnie również pomadka do ust z prawdziwym złotem firmy marie w., która jest w ofercie Minejo [klik]. Szkoda tylko, że jest tak droga.
Pozdrawiam serdecznie :))