sobota, 7 marca 2015

Perełki 100% Pure oraz nowe mydła

Kiedy moja ukochana pomadka marki 100% Pure zaczęła sięgać dna, wiedziałam, że kupię kolejną tej samej marki. Kiedy tak się zastanawiałam nad kolorem szminki, pojawiły się w sklepie Pani Emilii - Plants for Beauty błyszczyki, do których wzdychałam już od jakiegoś czasu. Przyznaję, że nie mogłam się zdecydować co wybrać pomadkę czy błyszczyk, więc zamówiłam... jak myślicie co wybrałam?

Oto moje perełki:
Do zamówienia otrzymałam próbkę - organicznego peelingu do twarzy - miód/wiśnia (cudo!), nawilżającego podkładu super fruit - peach bisque, korektora white peach. 

Pani Emilio, dziękuję :)

Wszystkie kosmetyki marki 100% Pure znajdziecie w sklepie Pani Emilii - Plants for Beauty. Zakupy u Pani Emilii to sama przyjemność - polecam Wam jej sklep.

Pani Emilio czekam na kolejne nowości :))

Obok naturalnych mydeł trudno mi przejść obojętnie. I tak, w krakowskim tk maxx wypatrzyłam mydło, o których pisała Miłośniczka Natury - Heyland & Whittle. Jako wielbicielka róż, nie mogłam pozostawić różanego mydła na półce. Niestety nie miałam zbyt dużo czasu na poszukiwania, więc to były bardzo szybkie zakupy.Na zakupy w kieleckim tk maxx miałam więcej czasu, niestety tutaj półki wiały pustką. Mimo to nie wyszłam z pustymi rękami, na półce czekało na mnie cudne ręcznie robione mydło z Tajlandii marki soap-n-scent.Dzięki Miłośniczce Natury, inaczej spojrzałam na tk maxx. Teraz wchodzę do tego sklepu z instynktem łowcy. Nie mam zbyt dużo okazji do wizyt w tk maxx, ale teraz nie omijam tego sklepu szerokim łukiem, tylko z ciekawością przeglądam półki z kosmetykami w poszukiwaniu naturalnych perełek.

Iza w swoim sklepie posiada w ofercie mydła marki Czyste Mydło. Takie mydła na wyciągnięcie ręki to duża pokusa! Do mojej kolekcji dołączyło mydło kastylijskie na piwie żywieckim.


Jestem bardzo zadowolona ze swoich zakupów. Co prawda na mydła powinnam mieć szlaban, ale jak tu powiedzieć nie, kiedy wszystkie są takie cudne i jedyne w swoim rodzaju?! A poza tym, naturalnych mydeł nigdy nie za wiele ;)

Pojawiły się u Was jakieś nowości? Pochwalcie się proszę.

Pozdrawiam Was serdecznie :))