wtorek, 2 czerwca 2015

Czekoladowa rozkosz czyli mydło Nubian Heritage Cocoa Butter&Chocolate

Na mydła marki Nubian Heritage miałam ochotę od dawna, więc jak tylko zobaczyłam je w polskim sklepie internetowym zamówiłam je bez zastanowienia. Wśród mydeł, które zamówiłam było mydło Cocoa Butter & Chocolate - smakowita czekolada, która nie szkodzi naszej figurze.

skład
100% Vegetable Soap: Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter*, Butyrospermum Parkii (Shea Butter)*, Coconut Oil* and/or Palm Oil, Avocado Seed Butter, Vegetable Glycerin, Hazelnut Oil, Milk Chocolate, Tocopherol (Vitamin E), Hazelnuts, Oatmeal Extract, Mineral Pigment or Vegetable Color, Natural Fragrance and/or Essential Oil 
Moja opinia
Skład mydła doskonały - mieszanka wspaniałych olei, masła kakaowego, masła shea, mlecznej czekolady, witaminy E, orzechów laskowych i płatków owsianych. Całości dopełnia absolutnie cudny zapach czekolady, aż chciałoby się chrupnąć kosteczkę.

Mydło jest twarde, dobrze leży w dłoni. Pieni się dobrze, wytwarzając niesamowicie kremową pianę, która delikatnie, ale skutecznie myje i nie powoduje ściągnięcia i podrażnienia skóry.

Skóra po kąpieli jest wyjątkowo dopieszczona - miękka, nawilżona, wygładzona i przyjemna w dotyku.

Z mydłem  Nubian Heritage we własnej łazience, można poczuć się jak w najlepszym spa. Kąpiel jest ogromną przyjemnością. 

Jeżeli lubicie czekoladę w kosmetykach to w tym przypadku otrzymacie ją w najlepszej formie. Cudo!

W moim posiadaniu są jeszcze  dwa mydła  Nubian Heritage - coconut & papaya i raw shea butter.

Żal tylko, że w Polsce marka  Nubian Heritage jest niedostępna. Tak, wiem pisałam, że kupiłam je w polskim sklepie, ale celowo o nim nie wspominam, ponieważ nie budzi on mojego zaufania, aby polecić Wam to miejsce w  sieci. Na obecną chwilę pozostaje tylko iherb.

Pozdrawiam Was serdecznie :))