piątek, 19 sierpnia 2011

MniamMniam-owe zakupy :)

Nie samymi kosmetykami człowiek żyje, jeść też trzeba. Pachnące zakupy zrobiłam w sklepie MniamMniam i nie są to perfumy, więc co?! Wanilia w laskach, na którą była promocja 5 szt + 1 szt. gratis za ok. 18 zł czyli za laskę wanilii wychodzi ok. 3 zł.
Za pierwsze zamówienie otrzymałam prezent


Sklep i przede wszystkim obsługa (bo czym byłby sklep bez obsługi) zasługuje na najwyższą ocenę - pełen profesjonalizm, miła obsługa, świetne podejście do klienta. Przesyłka dotarła do mnie w iście ekspresowym tempie co prawda było drobne potknięcie, ale zostało bardzo szybko naprawione, więc nie ma o czym mówić. Do zamówienia otrzymałam wspomnianą wyżej wanilię oraz musztardę do jednorazowego użytku/próby. Sklep posiada w swojej ofercie bogaty asortyment od przypraw do foremek, patelni i innych cudów, które przydają się każdej Pani Domu. Mniam Mniam to nie tylko sklep to również skarbnica przepisów i porad.

Z wanilii robię  domowy cukier waniliowy wg przepisu z mojego ulubionego bloga Moje Wypieki. Mam tyle szczęścia w postaci pachnącej wanilii to pomyślałam o tuningu wanilią kawy mielonej do ekspresu co myślicie o tym pomyśle?

Edit. zapomniałam napisać, że za zakupy w sklepie otrzymujemy punkty dzięki którym obniżamy cenę wybranego produktu do 1 zł.

"Punktami możesz obniżyć cenę wybranych produktów do 1 zł podczas zakupów w sklepie. Podczas jednego zamówienia możesz kupić jeden wybrany produkt za 1 zł i podaną przy nim liczbę punktów."

Pozdrawiam Was serdecznie :))