czwartek, 17 grudnia 2015

Grudniowe nowości

Tegoroczna akcja "Dzień Darmowej Dostawy", nie spowodowała u mnie szału zakupowego. Bardziej byłam zainteresowana promocją kosmetyków Akamuti w sklepie Ecco Verde w ramach akcji "Black Friday".

Markę Akamuti polubiłam od pierwszego użycia i nie mogłam sobie odmówić zamówienia, tym bardziej, że ceny były bardzo atrakcyjne. 

Najchętniej zamówiłabym wszystkie kosmetyki akamuti, jednak rozsądek musiał  wziąć górę i zamówiłam trzy kosmetyki: różaną maseczkę, mydło różane oraz krem na dzień dla męża. Oprócz kosmetyków akamuti, w moim koszyku znalazła się pasta do zębów marki Bioearth oraz mini dezodorant marki Schmidt's Deodorant i mini krem do rąk marki Leo& Lilo


Alchemia Lasu dołączyła do akcji DDD, więc z tej okazji bardzo chętnie skorzystałam i zamówiłam moją ulubioną maskę do włosów oraz eliksir regenerująco-odżywczy.

Jeżeli macie ochotę na produkty Alchemii Lasu, to do jutra trwa akcja "tydzień darmowej dostawy - od poniedziałku 14 grudnia, godziny 00.00 do piątku 18 grudnia, godziny 23.59 na wszystkie zamówienia powyżej 99zł oferujemy darmową dostawę".


i w ramach akcji DDD w ostatniej chwili zdecydowałam się na szminkę marki Felicea.


Marka Pixie Cosmetics skusiła mnie wyjątkową promocją "rabat - 60%" na wszystkie pędzle i tym sposobem zrobiłam sobie mikołajkowy prezent, dodatkowo załapałam się na niespodziankę - korektor pod oczy gratis.

W Plants for Beauty zamówiłam mleczko do demakijażu oraz tonik marki Saisona, do duetu dołączył krem do rąk marki Bema.


Jestem bardzo zadowolona, takie zakupy to sama przyjemność. 

Pozdrawiam Was serdecznie :))