piątek, 1 kwietnia 2016

Paczuszka OrganicAll

Sklep OrganicAll obserwowałam od dawna, tylko czekałam na okazję aby zrobić zamówienie i taka się nadarzyła. Zamówiłam pierwszy kosmetyk z mojej listy - tusz do rzęs marki ILIA

Skorzystałam z rabatu, który jest przygotowany dla nowo zarejestrowanych klientów.

"Uwaga! Teraz wszyscy nowi, zarejestrowani klienci przy pierwszych zakupach otrzymają jednorazowy 10% rabatu na całe zakupy!"

O sklepie [źródło]

Lubimy naturę, lubimy czerpać z niej to co najlepsze – w kosmetykach najlepsze oznacza organiczne.

Sklep Organicall oferuje wyłącznie certyfikowane kosmetyki organiczne z różnych zakątków świata, w których natura i ludzie zaskakują pomysłami i kreatywnością. Szukamy najlepszych rozwiązań dla pielęgnacji każdej skóry i ciała kobiet, mężczyzn i dzieci. Zmiana kosmetyków syntetycznych na organiczne to również duża zmiana sposobu podejścia do życia – chcemy Was inspirować do takich zmian. Wyłącznie na lepsze!

W Organicall znajdziesz certyfikowane kosmetyki organiczne z USA, Wielkiej Brytanii, Francji, Kanady, Australii czy Nowej Zelandii. Do twarzy, ciała, włosów, makijażu.

Żaden z oferowanych przez nas produktów nie jest testowany na zwierzętach, a wiele kosmetyków zawiera składniki wyłącznie pochodzenia roślinnego przez co są odpowiednie dla wegan.

Wszystkie kosmetyki są bez dodatków chemicznych, parabenów, parafiny, składników pochodnych ropy naftowej, sztucznych konserwantów, GMO, PEG, SLS, sztucznych barwników i aromatów.

Paczuszka dotarła do mnie w ekspresowym tempie. Zamówienie zostało pięknie przygotowane, poczułam się wyjątkowo. Takie przesyłki miło otrzymywać. Zobaczcie same.
Do zamówienia otrzymałam gratis w postaci balsamu do ust marki Skin&Tonik London o obłędnym zapachu czekoladek after eight oraz próbki.

Zauroczyła mnie dołączona kartka, z odręcznie napisanym podziękowaniem. Szczerze Wam powiem, że się wzruszyłam! Kartkę mam zamiar oprawić w ramkę.

To ogromna radość otrzymywać takie paczuszki! Z przyjemnością powrócę do sklepu, na ponowne zakupy.  

Życzę Wam miłego weekendu :))