czwartek, 8 września 2011

Błyskotki

Post dedykowany Cammie autorce cudownego bloga No to pięknie :))

Post powinien powstać dawno temu na prośbę Cammie, ale nie miałam pomysłu jak zrobić zdjęcia. Miałam ostatnio kilka pomysłów, ale żaden nie sprawdził się. Ostatni pomysł  był chyba najlepszy, dzięki czemu może powstać ten post. Jestem typem kobiety sroki lubię błyskotki a Wy? Proszę nie mylić z typem "choinka".
Jako nastolatka miałam przekłute uszy, ale cóż z tego skoro nie mogłam nosić żadnych ozdób w uszach, ale na stare lata coś mi się odmieniło, teraz mogę nosić dosłownie wszystko i od tego czasu dostałam fisia na punkcie kolczyków. Oto moja kolekcja:

Biżuteria pochodzi z różnych źródeł sklepy stacjonarne, internetowe oraz osoby prywatne, które wykonują biżuterię. Wśród nich są prezenty od mojego męża, autorskie wykonanie biżu Aljaki i Pastereczki - dziewczyny dziękuję :*
Lubię biżuterię oryginalną, wykonaną z srebra, kamieni, szkła oraz innych naturalnych przedmiotów. Moją ulubioną zawieszką, którą mam już ponad 12 lat jest rodonit w srebrze, który pod wpływem ciepła ciała pachnie różami. Sowy są raczej ozdobą mojego pudełka bo ani razu nie miałam ich na sobie oprócz maleńkiej sówki z szarą kokardką, która była nie raz ozdobą sweterka czy bluzeczki.

A Wy lubicie biżuterię? Macie swoje ulubione typy biżuterii, które lubicie nosić?

Pozdrawiam Was serdecznie :))