niedziela, 28 sierpnia 2011

Akcja wzmocnienie włosów :)

Od dawna myślałam o zakupie olejków do włosów, ale do zakupu zniechęcało mnie to, że olejki, które mnie interesowały przyciemniają włosy. Jestem naturalną blondynką i nadal chciałam utrzymać swój kolor, ale niestety ok. 2 miesiące temu zauważyłam, że od skóry rosną mi ciemne włosy :( zadziwiło mnie to zjawisko i nie wiem dlaczego tak się dzieje?! Skoro tak postanowiłam kupić swoje pierwsze olejki, mój wybór padł na zestaw olejków Sesa i Vatika, które są w tej chwili w promocji w sklepie helfy.


Olejki to uzupełnienie mojej naturalnej pielęgnacji włosów. Od paru lat używam szamponów i odżywek, które są wolne od sztucznych barwników, konserwantów, pochodnych przemysłu petrochemicznego, parabenów, SLS i innych paskudnych składników. Dzięki unikaniu tych  składników moje włosy są piękniejsze i zdrowsze. Od 2 miesięcy łykam preparat wzmacniający włosy i paznokcie oraz poprawiający wygląd skóry Silica i od miesiąca piję pokrzywę uzbieraną na świętokrzyskich łąkach.
Dzięki naturalnej pielęgnacji moje włosy są w  dobrej kondycji, więc myślę, że za miesiąc będę mogła już co nie co powiedzieć o kuracji olejkami.

Pozdrawiam Was serdecznie :))