niedziela, 8 maja 2011

Pachnący prezent

Na konkurs na blogu perfumerii Missala wpadłam przypadkiem i dość spontanicznie postanowiłam podzielić się swoją radością odkrycia perfum niszowych :) dobrą kobietą, dzięki której poznałam perfumy niszowe jest Dominika, która prowadzi pachnący blog klik to ona obdarowała mnie próbkami niszy klik :) Dominiko ogromnie jestem Ci wdzięczna i  dziękuję za  otworzenie mej duszy na tajemnice zapachu :* Od tego czasu wszystko pachnie inaczej :))


http://www.ekartki.pl

Mimo, że mój wpis był bardzo skromny zostałam obdarowana zestawem próbek zapachów by Kilian oraz dodatkowym zestawem próbek wybranym specjalnie przez Panią Stanisławę Missala :) Ostatnio na nocnej służbie pozwoliłam sobie na spokojne przeczytanie konkursowych wpisów i muszę przyznać, że miałam niesamowitą lekturę do przeczytania:)

Pozwolę zacytować Panią Stanisławę, która napisała piękny tekst na blogu :)

"Wiosna to czas siewów. Siejmy miłość do piękna, otwierajmy nasze serca, dzielmy się dobrocią…"

kierujmy się tą dewizą a nasze życie będzie piękniejsze i lepsze :))

Kiedy otrzymałam przesyłkę oniemiałam z zachwytu :) wszystko pięknie zapakowane w pudełeczko a próbki opatulone firmowym papierem, do tego dołączona kartka ręcznie napisana... kto w tych czasach dba o takie szczegóły?! jestem zachwycona! oraz katalog perfumerii :))


próbki perfum by Kilian były zapakowane w czarne zamszowe etui, które ukrywało oto taką zawartość  :)

 Pani Stanisława  wybrała dla mnie wyjątkowo pasujące do mnie próbki perfum :)
Czeka mnie fascynująca podróż, przeniesienie się w czasie podczas testowania otrzymanych perfum :))

Pragnę ogromnie podziękować całemu zespołowi perfumerii Missala za organizację konkursu i za  obdarowanie mnie pięknym pachnącym prezentem oraz za wzbudzenie tylu wspaniałych emocji. Osobne podziękowania chciałabym złożyć Pani Stanisławie Missala za cudowny tekst i wybranie próbek specjalnie dla mnie :)

http://dobrezyczenia.com