wtorek, 1 marca 2016

Skarby Ecco Verde #3

Polubiłam zakupy w sklepie Ecco Verde, stąd kolejny wpis o skarbach z tego sklepu. W dwóch zamówieniach znalazły się same nowości.

Pierwsze zamówienie to: pasta do zębów marki Apeiron, dezodorant w sztyfcie drewno cedrowe + jałowiec marki Schmidt's, bogata maseczka do twarzy marki Evolve Organic Beauty, mini krem do rąk Rio de Coco marki CMD Naturkosmetik  oraz krem do rąk marki Pilogen.Drugie zamówienie to: balansujący szampon Keshawa marki Apeiron, środek do czyszczenia twarzy i gentle cleansing melt marki Evolve Organic Beauty oraz olejek eteryczny Ylang Ylang - jagodlin wonny marki BioPark Cosmetics.


Kosmetyki marki Evolve miałam już przyjemność używać i byłam nimi zachwycona [recenzja klik klik], więc jak tylko zobaczyłam kosmetyki Evolve w sklepie Ecco Verde wiedziałam, że będą moje. Kosmetyki przeszły metamorfozę, muszę przyznać, ze podoba mi się ta przemiana. Coś czuję, że kosmetyki Evolve skradną moje serce. O marce możecie przeczytać w tym wpisie [klik klik]


Zakupy robiłam w lutym, więc czas pomyśleć o zamówieniu marcowym. Zaczynam mieć swoich ulubieńców w sklepie Ecco Verde, ale trudno oprzeć się nowością przy tak dużym asortymencie.

Pozdrawiam Was serdecznie :))