czwartek, 28 lipca 2011

Make Up Blogger Award

Przywędrował do mnie kolejny TAG Make Up Blogger Award :) wyróżnienie przywędrowało do mnie od Viollet autorki fantastycznego bloga Na obcasach Viollu dziękuję :*

Zasady TAGu:
1. Napisz, kto przyznał Ci nagrodę.
2. Napisz 7 makijażowych faktów o sobie.
3. Przekaż nagrodę 15 innym blogerkom i poinformuj je o wyróżnieniu.

Siedem makijażowych faktów o mnie
 1. Moja przygoda z makijażem rozpoczęła się bardzo późno bo dopiero mając lat 20 sięgnęłam po tusz do rzęs i błyszczyk i ot cały makijaż gotowy :) za jakiś czas sięgnęłam po podkład, ale dobranie koloru do mojej jasnej cery graniczyło z cudem oraz po cień najczęściej był to delikatny róż. Z podkładów dobrze wspominam Isadorę Hydralight 60 blond beige, Artdeco i Revlona.
 2. Odkąd poznałam dzięki wizażowi podkłady mineralne nic innego nie używam (poza drobnym epizodem testu BB cream co okazało się totalną klapą) moje ulubione to Lauress, Blusche, Lumiere i być może dołączy do grona ulubionych Lily Lolo :)
 3. Sprzed ery wizażu nie używałam różu i bronzera a teraz nie wyobrażam sobie makijażu bez tych kosmetyków
 4. Niestety nie potrafię zrobić sobie kreski :( choć od czasu do czasu próbuję z marnym skutkiem ;)
 5. Z wiekiem coraz odważniej sięgam po kolorowe cienie do oczu i bardzo chętnie bawię się kolorem w makijażu oka czasami wychodzi mi to lepiej czasami gorzej ;)
 6.  Mogę nie mieć makijażu, ale usta zawsze muszę mieć pomalowane :) pomadki, błyszczyki typu nude są nie dla mnie, jestem wtedy zbyt blada ;) delikatny róż, stonowana czerwień to są moje kolory :)
 7. Do makijażu staram się używać naturalnych kosmetyków choć zdarza mi się co prawda rzadko kupić maskarę, pomadkę czy błyszczyk w drogerii - przyznam się, że nie kuszą mnie kosmetyki drogeryjne ;) poza jednym wyjątkiem co niektóre Macowe cudeńka wodzą mnie na pokuszenie ;)

Nagroda leci do
 1. Agaty Gdziejestmojaszminka
 2. Aliss Trocheszalenstwa
 3. Dominiki Pachnaceblogowanie
 4. CzarnegoElfa Czarnyelf
 5. Anu Mymakeupmoments
 6. Agaty Agatamanosa
 7. Angie Angie-testuje
 8. Siulki Siulka
 9. Kamilanny Kamilanna-to-ja
 10. Kotwilki Kotwilka
 11. Dezemki Dezemka
 12. Kosodrzewiny Kosodrzewina
 13. Lemi Redhead-blabber
 14. Cammie No-to-pieknie
 15. Marty Beautyandmac