piątek, 27 marca 2015

Zapachy dzieciństwa czyli moje nowe mydła marki Cosmetic Garden

Jestem wielką miłośniczką naturalnych mydeł. Mydła marki Cosmetic Garden miałam ochotę wypróbować już od dawna. Kiedy na nocnej zmianie miałam więcej czasu na przegląd internetu i trafiłam na stronę Dobra Mydlarnia wiedziałam, że to jest znak, tym bardziej kiedy zobaczyłam mydła o zapachach, które przypominają mi najpiękniejsze chwile z Babcią. Takich wspomnień połączonych z zapachami mam więcej, to takie piękne perełki w szufladkach pamięci.

Mydła kastylijskie marki Cosmetic Garden kupiłam przez allegro, link znalazłam na stronie Dobra Mydlarnia - gdzie kupić.  

KOLEKCJA "NATURA" MYDŁA KASTYLIJSKIE
Wykonane w relacji 75% oliwy z oliwek i 25% oleju kokosowego. Mydła wzbogacone w wyciągi z roślin (kwiatów lub owocȯw), z dodatkiem 100%  naturalnych, czystych olejków eterycznych, na bazie najczystszej wody destylowanej z naturalnymi dodatkami (m.in. kozie mleko, cynamon, grepjfrut, lawenda itp.), nie testowane na zwierzętach, bez sztucznych zapachȯw syntetycznych, wykonane w większosci ze składników używanych w przemyśle spożywczym, bez barwnikȯw i parabenȯw, wyrabiane, krojone oraz pakowane ręcznie.

Na dobry początek kupiłam dwa mydła - świeżo ścięta trawa oraz czereśnia z migdałem. Mydła są cudne! Pachną obłędnie! To kolejne wspaniałe mydła w mojej naturalnej kolekcji.

Już nie mogę doczekać się mydeł z olejem arganowym i masłem shea z nowej kolekcji "Domowa Apteka".

Pozdrawiam Was serdecznie :))