piątek, 13 stycznia 2012

Czasu nie oszukam czyli I urodziny bloga

Zapewne zastanawiacie się o co chodzi :)) a mianowicie o to, że mój blog obchodzi pierwsze urodziny. Dokładnie rok temu założyłam bloga, napisałam posta powitalnego [klik], w między czasie dojrzałam do zmiany i blog wygląda tak jak wygląda ;) Matką chrzestną bloga jest Cammie autorka bloga No to pięknie, która namówiła mnie do pisania  i pomogła w wyborze nazwy. Cammie dziękuję :* w tym miejscu dziękuję również wszystkim  wspaniałym  kobietom, które mnie wspierały :*

Szczerze powiem Wam, że bałam się założenia bloga głównie tego, że nie poradzę sobie z pisaniem i długi czas zwlekałam zanim zdecydowałam się wstąpić do blogosfery. Pomyślałam raz kozie śmierć ;) zawsze mogłam zaprzestać pisania. Ale szczęśliwie blog przetrwał rok i mam nadzieję, że będą kolejne rocznice a Wy będziecie chętnie odwiedzali mój wirtualny świat. Bo cóż to by był za blog gdyby nie Wy moi czytelnicy to tak jakby przyjęcie było by bez gości ;)  Cieszę się bardzo, że liczba obserwatorów wciąż się zwiększa. To sprawia, że dostaję skrzydeł i chęci do dalszego pisania. Bardzo cenię Wasze wizyty i komentarze na moim blogu.

Dziękuję Wam, że jesteście :))


W podziękowaniu za to, że jesteście ze mną mam dla Was rozdanie niespodziankę dosłownie bo póki co rzeczy, które dla Was kupiłam dopiero do mnie docierają. Zdjęcie dodam kiedy wszystko będzie u mnie. Powiem tylko, że będzie coś dla duszy i ciała. Nagrody ufundował mój portfel ;)

Do wygrania jest książka Romy Ligockiej "Księżyc nad Taorminą", szal, krem do rąk goij/oliwka firmy Sante i lakier do paznokci Color Club Diva in BrownZasady są bardzo proste :))  

Musisz być publicznym obserwatorem Szminką po lustrze 
proszę pozostawcie pod tą notką komentarz z informacją, że chcecie wziąć udział w losowaniu  i  pod jakim nickiem obserwujecie mojego bloga

Zastrzegam sobie jednak prawo do nagrodzenia dodatkowym losem tych osób, które czynnie biorą udział w życiu bloga Szminką po lustrze, odwiedzając go i komentując poruszane na jego łamach tematy.

Na zgłoszenia czekam do końca stycznia. Wynik ogłoszę w ciągu 7 dni od zakończenia rozdania.

 Pozostaje mi tylko życzyć Wam powodzenia :))

http://www.szukamprezentu.p

Pozdrawiam Was serdecznie :))