sobota, 28 maja 2016

Moje majowo - kwietniowe zakupy: NCLA lakiery do paznokci jak marzenie, Hagi Cosmetics oraz skarby Ecco Verde #4

Na lakiery NCLA miałam od dawna ochotę, więc kiedy zobaczyłam promocję w sklepie NCLA - Beauty minus 25%, od razu z niej skorzystałam. Takiej okazji nie mogłam przepuścić. Tym sposobem trafiły do mnie dwa lakiery przepiękny holograficzny Redicalist oraz słodki róż Like Totally Valley Girl. Już mogę napisać, że mam ochotę na więcej.

Zakupy w sklepie NCLA - Beauty to sama przyjemność. Dostawa gratis, na pierwsze zakupy otrzymujemy 10% rabatu, z którego nie skorzystałam, ponieważ promocja była dla mnie bardziej atrakcyjna. Przesyłka dociera w iście ekspresowym tempie, lakiery są dobrze zabezpieczone i pięknie zapakowane w kopertę, do zakupionych lakierów otrzymałam rabat na kolejne zakupy. I jak tu być silną kobietą i nie skusić się na kolejne zakupy?


Od mydeł Hagi Cosmetics jestem już uzależniona, dla mnie to najlepsze polskie mydła. W przypadku zamówienia w sklepie Hagi Cosmetics, również skorzystałam z promocji minus 15%, bodajże była to wielkanocna promocja. Oprócz mydeł zamówiłam również dwie świece - Orient Express i Słodka Wanilia.

Sklep Ecco Verde wciąż kusi nowościami. Po kilkunastu zamówieniach, zaczynam mieć swoich ulubieńców i z przyjemnością wracam do kosmetyków, które mnie zachwyciły. Tym razem zamówiłam ponownie pastę do zębów marki Apeiron oraz regenerujący krem na noc -  rewitalizująca pielęgnacja marki Apeiron. 
Mówię Wam, zamówiłam same wspaniałości.
Pozdrawiam Was serdecznie :))