środa, 25 listopada 2015

Nowości, nowości!

Zacznę od nagrody, którą wygrałam u Anuli, z okazji drugich urodzin [klik]. Był to bon na zakupy w sklepie Biosna. Odebranie nagrody w sklepie, troszkę przedłużyło się z powodu mojego wyjazdu na urlop. Powiem Wam, że miałam nie lada wyzwanie, ponieważ asortyment w sklepie Biosna jest ogromny i naprawdę było mi trudno zdecydować się na co mam ochotę.

Wybrałam: pędzel do bronzera, różu Pink Bambu 942P Bdellium Tools, marmoladę do ciała z żółtą różą i olejem kokosowym Kivvi oraz zestaw John Masters Organics Magia serii Scalp.


Wspólnie z Izą zrobiłam dwa zamówienia: w sklepie Ecco Verde, skorzystałam z promocji  i zakupiłam szampon i żel rumianek&rabarbar marki Phitofilos,


oraz na Trawiaste, gdzie zamówiłam peeling do twarzy.


Jestem zachwycona podkładem mineralnym z bursztynem Uoga Uoga, więc kiedy zobaczyłam nową formułę podkładu z dodatkiem złota koloidalnego marki Pixie bez wahania zamówiłam trzy próbki, które otrzymałam gratis w ramach promocji. Jestem bardzo ciekawa jak się u mnie sprawdzi ten podkład.


U mojej Izuni, kupiłam pumeks naturalny ze skały wulkanicznej marki Najel,


serum różane z podwójnym kwasem hialuronowym,


i oczywiście wśród zakupów musiały znaleźć się mydła, ale jak tu się oprzeć, kiedy ma się je na wyciągnięcie ręki? 
I moje najświeższe zamówienie to zakupy w sklepie Plants for Beauty: sprawdzony wspaniały szampon z glinką marki Uoga Uoga dla męża, lakier do paznokci 100% Pure - to już mój drugi egzemplarz i na pewno nie ostatni oraz kolorowe nowości Couleur Caramel - kredka do brwi blond i puder rozświetlający w kulkach.
Więcej grzechów nie pamiętam, zakupów nie żałuję ;)

Pozdrawiam Was serdecznie :))