poniedziałek, 5 maja 2014

Powrotne rozdanie

Ostatnio pojawiam się i znikam. Przyznaję, że po długim czasie niebytności trudno wraca się do pisania. Nie wiem czy ja jestem taka niezorganizowana czy po prostu przygniotła mnie codzienność. Tak naprawdę po całym dniu przy komputerze, średnio mam ochotę na popołudnie z komputerem choć pisanie to dla mnie przyjemność i odskocznia od codzienności. Nie obiecuję poprawy bo zazwyczaj nic mi z tego nie wychodzi. Jednak będę się starała pisać w miarę regularnie. Czy ja już to pisałam?

Pragnę Wam moi drodzy Czytelnicy podziękować, że mimo mojego zaniedbania bloga jesteście ze mną. Cóż by znaczyło moje pisanie gdyby nie Wy Czytelnicy?! Tak, więc dziękuję Wam bardzo serdecznie. W ramach rehabilitacji przygotowałam dla Was małe rozdanie. Wybrałam dla Was produkty, które zachwyciły mnie w ostatnim czasie. Oto produkty, które są do zgarnięcia:
 • fantastyczny syryjski balsam do włosów 7 olei
 • syryjska kula do kąpieli - lawendowa
 • zestaw na tonik pielęgnacyjny na bazie hydrolatu z Biochemii Urody - zestaw do cery naczynkowej 
W zestawie znajdzie się dodatek niespodzianka ;)

Wybaczcie, że rozdanie nie jest opatrzone zdjęciem. Wciąż jestem bez aparatu.


Jeżeli Wam się podoba to zapraszam do zabawy. Na zgłoszenia czekam do 25.05.2014r. Powodzenia!

Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.)  

Pozdrawiam Was serdecznie :))

8 komentarzy:

 1. cieszę się, że mimo tylu spraw na głowie wracasz do blogowania, nie jest łatwo wszystko pogodzić, sama również mam wrażenie, że przygniata mnie codzienność, wciąż brakuje mi czasu

  z przyjemnością biorę udział w rozdaniu, pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. też chętnie wezmę udział :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja także z przyczyn osobistych zaprzestałam chwilowo blogować ale wróciłam bo chcąc nie chcąc lubię to robić. Gdy będziesz miała sprzęt to pewnie znowu złapiesz natchnienie ;)
  I oczywiście chętnie wezmę udział w rozdaniu, bo szczególnie chciałabym wypróbować tonik bo mam cerę naczynkową.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dla mnie blogowanie jest odskocznią, hobby, które daje wytchnienie od codzienności. I gdy czasem nie mam ochoty pisać, to po prostu nie piszę. Wiem, że życie potrafi przytłaczać, a doba ma niestety tylko 24 godziny, ale warto znaleźć w tym napiętym dniu chwilę tylko dla siebie :) Blog nie powinien być obowiązkiem, bo wtedy przestaje to być zabawa, a staje się kolejnym zadaniem do odhaczenia w ciągu dnia. Jeśli nie czujesz siły do pisania odczekaj. Być może wróci :)
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Zaczynam robić to samo... Trudno znaleźć czas na blogowanie...

  Zgadzam się z tym, co napisala Kasia powyżej. A tymczasem też muszę lecieć (jestem na wyjeździe pracowitym i "kradnę" dobie czas na blogi ;-))

  OdpowiedzUsuń
 6. Zgłaszam się:)

  Mi też czasem po całym dniu nie chce się siedzieć przy komputerze ale staram się jak mogę żeby chociaż trochę pokazać że jestem i nadal tworzę:)

  OdpowiedzUsuń
 7. I ja chętnie się zgłaszam.

  Też tak mam, że czasu na wszystko za mało. Doba za krótka, a obowiązków wciąż za dużo.

  OdpowiedzUsuń
 8. to i ja się zgłaszam z całą przyjemnością :) mnie też dopadł jakiś len i nie mam ochoty na nic :)

  OdpowiedzUsuń

Witaj miły gościu w moim wirtualnym świecie :))

Cieszy mnie każdy pozostawiony komentarz, za który serdecznie dziękuję :)