sobota, 31 grudnia 2011

Życzenia noworoczne

Miałam w planach napisanie 2 postów niestety nic z tego nie wyszło. Przepraszam, że ostatnio nic ciekawego nie dzieje się na blogu, ale mój system pracy i czasami inne sprawy sprawiają, że nie mam kiedy poświęcić troszkę czasu na pisanie.

Przywędrował do mnie kolejny tag od Kamilanny autorki bloga Kamilanna to ja tym razem nie odpowiem na to wyróżnienie ponieważ nie robię noworocznych postanowień. Z noworocznymi postanowieniami jest tak, że najpierw je robimy a potem zarastają zapomniane kurzem, więc nie dręczę się postanowieniami tylko jeżeli mam pomysł lub mam ochotę na jakieś zmiany to po prostu wcielam to w życie. Proste prawda? Po co sobie komplikować życie ;)


Dzisiaj wyjątkowa noc, więc życzę Wam szampańskiej zabawy!!! A w Nowym Roku 2012 życzę Wam miłości, życzliwości, radości, spełnienia marzeń. Aby Nowy Rok był pełen miłych niespodzianek i przyniósł Wam coś szczególnego oraz dobrych uczynków dla siebie i innych :))

Pozdrawiam Was serdecznie :))

5 komentarzy:

 1. Ja też rzadko robię postanowienia noworoczne, bo wolę wszystko robić spontanicznie i na bieżąco, ackzolwiek, no niektórym pomaga takie spisanie i później możliwość, żeby się z tego rozliczyć:)

  Szczęśliwego Nowego Roku!

  OdpowiedzUsuń
 2. Tobie również - szczęśliwego Nowego Roku :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Szczęśliwego Nowego 2012 Roku

  OdpowiedzUsuń
 4. dzięki:)
  zapraszam do obserwacji:)
  ja już to zrobiłam

  OdpowiedzUsuń
 5. Renia, wspaniałego, szczęśliwego roku! Pomyślności :*

  OdpowiedzUsuń

Witaj miły gościu w moim wirtualnym świecie :))

Cieszy mnie każdy pozostawiony komentarz, za który serdecznie dziękuję :)