poniedziałek, 3 października 2011

Magia Złotego Lasu

W magicznym miejscu Pustelni Złotego Lasu w Rytwianach odbył się cudowny koncert Piotra Rubika „The best of” z największymi przebojami znanych oratoriów. Koncerty Piotra Rubika zawsze są pełne pozytywnej energii co wypływa nie tylko z wspaniałej muzyki, którą tworzy Piotr Rubik czy tekstów pisanych przez Zbigniewa Książka, Romana Kołakowskiego, Jacka Cygana, ale i z ogromnej radości, optymizmu i uśmiechu Piotra oraz wykonawców Zosi Nowakowskiej, Marty Moszczyńskiej, Ewy Prus, Michała Gasz, Grzegorza Wilk i Michała Bogdanowicza. Piotr Rubik to nie tylko oratoria, wydana  w roku 2009 płyta RubikOne porywa za serce. Więcej o Piotrze Rubiku i jego twórczości znajdziemy na stronie oficjalnej klik
W sekrecie powiem Wam, że nowa płyta „Opisanie świata”, która ukaże się 8 listopada zapowiada się bardzo ciekawie. Miałam przyjemność posłuchać na koncercie jednej piosenki z tej płyty i przyznaję, że po pierwszych taktach i słowach "do bram aż się wspiąłem żeby ujrzeć wreszcie..." nie mogę się doczekać jej wydania. Cudowna muzyka, nowe brzmienie,  ale to cały czas niesamowity klimat Piotra Rubika, wspaniałe słowa i cudowny śpiew Grzegorza nie może wyjść mi z głowy. Czekam z niecierpliwością na nową płytę.


Polecam Wam odwiedzenie świętokrzyskiej perełki Pustelni Złotego Lasu w Rytwianach i zapoznanie się z twórczością Piotra Rubika.To jedna z piosenek, która podnosi mnie na duchu, kiedy mam ciężkie dni.

Pozdrawiam Was serdecznie :)) 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Witaj miły gościu w moim wirtualnym świecie :))

Cieszy mnie każdy pozostawiony komentarz, za który serdecznie dziękuję :)